Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Adam Wingard | ||
Alessandro Ongaro
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Brian Avery Galligan
(asystent)
|
||
Hayley Booth
(asystent)
|
||
Shayla Girdler
(asystent)
|
||
Pier Glionna
(asystent)
|
||
Tom McCaw
(asystent)
|
||
Michael O'Connor
(asystent)
|
||
Robert Ratner
(asystent)
|
||
Megan S. Willis
(asystent)
|
||
Mohamed Essaghir Aabach
(asystent) (Maroko)
|
||
Oumaima Elachqar
(asystent) (Maroko)
|
||
Yann Mari Faget
(asystent) (Maroko)
|
||
Mohammed Hamza Regragui
(asystent) (Maroko)
|
||
Enzo Musmanno
(asystent) (Włochy)
|
||
Ken Twohy
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Madeleine Wilson
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jeremy Slater | ||
Simon Barrett
(również) (historia)
|
7,0
|
|
Terry Rossio
(również) (historia)
|
8,5
|
|
Adam Wingard
(historia)
|
||
Kristin Voumard
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Lexy Suttor
(nadzorca ciągłości scenariusza) (dodatkowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Eric McLeod
producent
|
||
Alex Garcia
producent
|
||
Jon Jashni
producent
|
||
Mary Parent
producent
|
||
Brian Rogers
producent
|
||
Thomas Tull
producent
|
||
Jay Ashenfelter
producent wykonawczy
|
||
Yoshimitsu Banno
producent wykonawczy
|
||
Jennifer Conroy
producent wykonawczy
|
||
Roy Lee
producent wykonawczy
|
||
Dan Lin
producent wykonawczy
|
||
Kenji Okuhira
producent wykonawczy
|
||
Adam Wingard
producent wykonawczy
|
||
Kelsey Davidson
kierownik produkcji
|
||
Zakaria Alaoui
kierownik produkcji (Maroko)
|
||
Jennifer Conroy
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Edoardo Moracci
kierownik produkcji (drugi) (Włochy)
|
||
Anantha Krishna Raj
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Patrick B. Ryan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Greig Wagner
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Edoardo Gaeta
kierownik produkcji (asystent) (Włochy)
|
||
Dominic Koletes
nadzorca postprodukcji
|
||
Talia Buckberry
nadzorca produkcji
|
||
Julie Richheimer
nadzorca produkcji
|
||
Vincent Befi
nadzorca produkcji (Hawaje)
|
||
Vincent Befi
koordynator produkcji
|
||
Bouchra Bentayeb
koordynator produkcji
|
||
Giulio Paghi
koordynator produkcji
|
||
Adam M. Stone
koordynator produkcji
|
||
Cat Stone
koordynator produkcji
|
||
Emily Tate
koordynator produkcji
|
||
Evelyn Thrasyvoulou
koordynator produkcji
|
||
Nastasia Czechowska
koordynator produkcji (Islandia)
|
||
Rhianna Shaheen
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kristin Anger
kierownik postprodukcji
|
||
Julian Babad
postproducent (asystent)
|
||
Kelly McQuade-Weingarten
postproducent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Rebecca Hall
Ilene Andrews
|
6,8
|
|
Brian Tyree Henry
Bernie Hayes
|
||
Dan Stevens
Trapper
|
7,3
|
|
Kaylee Hottle
Jia
|
||
Alex Ferns
Mikael
|
||
Fala Chen
Królowa Iwi
|
||
Rachel House
Hampton
|
5,0
|
|
Ron Smyck
Harris
|
||
Chantelle Jamieson
Jayne
|
||
Greg Hatton
Lewis
|
||
Kevin Copeland
Dowódca łodzi podwodnej
|
||
Tess Dobré
Oficer łodzi podwodnej
|
||
Tim Carroll
Wilcox
|
||
Anthony Brandon Wong
Prezenterka talk show
|
||
Sophia Emberson-Bain
Laurier
|
||
Chika Ikogwe
Pani Cadogan
|
||
Vincent B. Gorce
Królewski doradca
|
||
Yeye Zhou
Wojowniczka Iwi
|
||
Jamaliah Othman
Mędrzec Iwi
|
||
Nick Lawler
Uczony Iwi
|
||
Yeye Zhou
Wojownik
|
||
Robert Clavero
Technik / Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick Moroney
Uczestnik wykładu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ben Seresin
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
John Marzano
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Jay Munro
(główna pomoc techniczna)
|
||
Theo Thomas
(główna pomoc techniczna)
|
||
Allen Mozo
(główna pomoc techniczna) (Hawaje)
|
||
Ider Eddadsi
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Robert Howie
(pomoc techniczna)
|
||
Allister Deem
(pomoc techniczna)
|
||
Elias Essadiq
(pomoc techniczna)
|
||
Julian Lawrence
(pomoc techniczna)
|
||
James Starr
(pomoc techniczna)
|
||
Hunter Tait
(pomoc techniczna)
|
||
Bruno Canova
(pomoc techniczna) (Brazylia)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Tom Holkenborg | ||
Antonio Di Iorio | ||
Shwan Askari
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Emily Seresin | ||
Carrie Arakaki | ||
Charlie Dicus | ||
Abbey McCallum | ||
Maddy Lord | ||
Samantha Walker | ||
Kyle Callanan
(asystent)
|
||
Luke Hankins
(asystent)
|
||
Elizabeth Kirby
(asystent)
|
||
Nicole Pinto
(asystent)
|
||
Belinda Adams
(asystent)
|
||
Danielle Fox
(asystent)
|
||
Calani Wiki
(asystent)
|
||
Sophie Mitchell
(technik)
|
||
Karleen Harrington
(koordynator kostiumów)
|
||
Erin Louise Cardoo
(koordynator kostiumów)
|
||
Rachel Nott
(nadzorca kostiumów)
|
||
Valentina Vocale
(produkcja kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Josh Schaeffer | ||
Chris McKinley
(dodatkowy)
|
||
Montrice White
(asystent)
|
||
Kyle Walczak
(asystent)
|
||
Kala'e Frank
(asystent)
|
||
Bernie E. Gomez
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Bernhard Melbye Voss
dyrygent
|
||
Sean Barrett
aranżer
|
||
Jonathan Beard
aranżer
|
||
Benjamin Hoff
aranżer
|
||
Edward Trybek
aranżer
|
||
Jamie Thierman
aranżer
|
||
Henri Wilkinson
aranżer
|
||
Steven Rader
aranżer (asystent)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Sean Genders
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Corinne Clery
efekty specjalne makijażu
|
||
Miranda Emblem
efekty specjalne makijażu
|
||
Nicolette Eva
efekty specjalne makijażu
|
||
Natalia Ladyko
efekty specjalne makijażu
|
||
Sarah Lord
efekty specjalne makijażu
|
||
Bridie Oxspring
efekty specjalne makijażu
|
||
Taylor Scott
efekty specjalne makijażu
|
||
Vicki Sands
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Shannon Harrip
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Sarah Jae Duffy
efekty specjalne makijażu (asystent)
|
||
Flynn Genders
efekty specjalne makijażu (asystent)
|
||
Aislynn Maczyszyn
efekty specjalne makijażu (asystent)
|
||
Eden McGovern
efekty specjalne makijażu (asystent)
|
||
Sarah Taylor
efekty specjalne makijażu (asystent)
|
||
Sabrina Wilson
nadzorca charakteryzacji
|
||
Ana Gabriel Navarette
główny charakteryzator
|
||
Americus Williams
charakteryzator
|
||
Miranda Emblem
charakteryzator
|
||
Nicola Pulvirenti
charakteryzator
|
||
Brooke Cavanagh
charakteryzator (asystent)
|
||
Anita Lowe
nadzorca stylizacji
|
||
Gloria Pasqua Casny
nadzorca stylizacji
|
7,0
|
|
Miki Caporusso
główny stylista
|
||
Natalie Stanfield
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Lindi Bester
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Tom Hammock
scenograf
|
||
Richard Hobbs
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Andrew Max Cahn
dyrektor artystyczny nadzorujący (Los Angeles)
|
7,0
|
|
Abdellah Achir
dyrektor artystyczny
|
||
Ravi Bansal
dyrektor artystyczny
|
||
Bill Booth
dyrektor artystyczny
|
||
Mark Dawson
dyrektor artystyczny
|
||
Mara Garanzini
dyrektor artystyczny
|
||
Peter Kodicek
dyrektor artystyczny
|
||
Matt Wynne
dyrektor artystyczny
|
||
Katelynn Wheelock
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Rachel van Baarle
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Benjamin Donnelly
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Andrew Kattie
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Thomas Salpietro
dekorator wnętrz
|
||
Jeff Sturm
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Noelle King
projektant wnętrz
|
||
Stella Vaccaro
projektant wnętrz
|
||
Luke Caska
projektant wnętrz
|
||
Lucinda McGuire
projektant wnętrz
|
||
Jordan Tait Russell
projektant wnętrz
|
||
Giovanni Veronesi
projektant wnętrz
|
||
Kristopher Gifford
projektant graficzny
|
||
Jessica Barrell
projektant graficzny
|
||
Sam Smith
projektant graficzny
|
||
Richard Bennett
scenopis obrazkowy
|
||
Anthony Winn
scenopis obrazkowy
|
||
Micah Brenner
scenopis obrazkowy
|
||
Manuel Plank-Jorge
grafik koncepcyjny
|
||
Raj Rihal
grafik koncepcyjny
|
||
Michael Meyers
grafik koncepcyjny
|
||
Matt Allsopp
grafik koncepcyjny
|
||
Matthew R. Cunningham
grafik koncepcyjny
|
||
Alexander Moy
grafik koncepcyjny
|
||
Dean Sherriff
grafik koncepcyjny
|
||
Ulrich Zeidler
grafik koncepcyjny
|
||
Jayden O'Connell
rysownik
|
||
Donna Lee Simon
rysownik
|
||
Francessca Charlemagne
koordynator scenograficzny
|
||
Lauren Ann Evans
koordynator scenograficzny
|
||
Stephanie Higgins Frey
koordynator scenograficzny (Los Angeles)
|
||
Charlotte Rebecca Hoffman
koordynator scenograficzny (asystent)
|
||
Steven B. Melton
główny rekwizytor
|
||
Amin Rharda
główny rekwizytor (Maroko)
|
7,0
|
|
Curtis Corbitt
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Julie Gause
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Raja Achoukhane
rekwizytor
|
||
Kendra Crisp
rekwizytor
|
||
Andrea Migliaccio
rekwizytor
|
||
Youssef Barigou
rekwizytor (rezerwowy)
|
||
Manoela Amaral
twórca rekwizytów
|
||
Michael Bate
zbrojmistrz
|
||
Gary Cameron
modelarz
|
||
Tor Dollhouse
stolarz
|
||
Anthony Fitzpatrick
konstruktor dekoracji
|
||
Jesse Hinkle
malarz
|
||
Tobias Jahke
modelarz
|
||
Sam Oyelowo
malarz
|
||
John Sargood
twórca rekwizytów
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Peter Afterman
nadzorca muzyki
|
||
Alison Litton
nadzorca muzyki
|
||
Michael Anthony Staffeldt
inżynieria nagrań muzycznych
|
||
Alan Meyerson
mikser muzyki
|
||
Scott Michael Smith
mikser muzyki
|
||
Daniel Waldman
montaż muzyki
|
||
Chris Newlin
montaż muzyki (dodatkowy)
|
||
Erik Aadahl
projektant dźwięku
|
||
Adam Kopald
projektant dźwięku
|
||
Darren Maynard
projektant dźwięku
|
||
Ethan Van der Ryn
projektant dźwięku
|
||
Erik Aadahl
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Ethan Van der Ryn
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Xiao'ou Olivia Zhang
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jon Greasley
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dan Gamache
montaż efektów dźwiękowych
|
||
John Chamberlin
mikser ponownego nagrania
|
||
Spencer Lunde
mikser ponownego nagrania
|
||
Frank A. Montaño
mikser ponownego nagrania
|
||
Matt Vowles
mikser ponownego nagrania
|
||
Jon Greasley
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Joel Erickson
nadzorca postsynchronu
|
||
Alexa Kahn
operator postsynchronu
|
||
Maya Toffler
operator postsynchronu
|
||
Tami Treadwell
mikser postsynchronu
|
||
Stephen Webster
mikser postsynchronu
|
||
Greg Junovich
mikser postsynchronu
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
|
||
George Atkins
mikser postsynchronu
|
||
Jonathan Klein
nadzorujący montaż imitacji
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Jack Cucci
mikser imitacji
|
||
Tavish Grade
mikser imitacji
|
||
Mark D'Angelo
montaż dialogów
|
||
Russell Farmarco
montaż dialogów
|
||
Veronica Li
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Nick Emond
mikser
|
||
Esther Kim
dźwięk (stażysta)
|
||
Rachel Larkin
mikrofoniarz
|
||
Ben Wyatt
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Larissa Vayro
koordynator efektów specjalnych
|
||
Bruce Bright
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Michael Meinardus
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Doug Passarelli
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Lindsay MacGowan
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Shane Mahan
nadzorca efektów specjalnych
|
||
James Paul
nadzorca efektów specjalnych
|
||
J. Alan Scott
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Jayden O’Brien
efekty specjalne
|
||
Mark Brims
technik
|
||
Mark Harman
technik
|
||
Murray Nielson
technik
|
||
Jayden O’Brien
technik (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sarah Finn
dobór obsady
|
||
Johanna Bautista
dobór obsady (Hawaje)
|
||
Lenice Coelho
dobór obsady (Brazylia)
|
||
Amanda Mitchell
dobór obsady (Australia)
|
||
Erika Felton
dobór obsady (asystent)
|
||
Gregory Korn
dobór obsady (asystent)
|
||
Mohamed Aghroud
dobór obsady (asystent) (Maroko)
|
||
Bud Hopes
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jacqueline Gallagher
dodatkowy dobór obsady (Australia)
|
||
Mia Whipp
dodatkowy dobór obsady (Australia)
|
||
Stephanie Kutty
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Mounir Saguia
nadzorca doboru obsady (Maroko)
|
||
Nicole Leo
nadzorca dodatkowego doboru obsady
|
||
Maurizio Cusano
nadzorca dodatkowego doboru obsady (Włochy)
|
||
Georgia Simon
dobór głosu
|
||
Youssef Abagourram
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Lauren Cooper
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Leigh Romero
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Charlotte St Baker
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Erin O'Shiel
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Donny Martino Jr.
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Hawaje)
|
||
Aissam Raja
koordynator lokalizacji (Maroko)
|
||
S. Senthil Velan
nadzorca animacji
|
||
Ben Anderson
nadzorca animacji
|
||
Ludovic Chailloleau
nadzorca animacji
|
||
Spencer Cook
nadzorca animacji
|
||
Justin Brunett
główny animator
|
||
Fernando Falero
główny animator
|
||
Caroline Kindheart Alexander
animator
|
||
Alexander Antoniades
animator
|
||
Coltin Antypovich
animator
|
||
V K Vilva Bharath
animator
|
||
Arun Biswas
animator
|
||
Jonathan Canales Kapustín
animator
|
||
Amaury Coljon
animator
|
||
Brian Eyre
animator
|
||
Rene Flores
animator
|
||
Sashya Subono Halse
animator
|
||
Jacob Luamanuvae
animator
|
||
Andrew Malesky
animator
|
||
Ahmar Naeem
animator
|
||
Vinayak Phadatare
animator
|
||
Vanessa Rossi
animator
|
||
Martijn van den Akker
animator
|
||
Blair Walters-McNaughton
animator
|
||
Grant Wilson
animator
|
||
Abhishek Chandra
animator
|
||
Alex Filipov
animator
|
||
Enrico Fioretti
animator
|
||
Madelein Janse Van Rensburg
animator
|
||
Nigel Rafter
animator
|
||
Vinay Sudhindran
animator
|
||
Kyle Gardiner
koordynator kaskaderów
|
||
Isaac Hamon
koordynator kaskaderów
|
||
Mirko Zamperla
koordynator kaskaderów (Włochy)
|
||
Stephen Murdoch
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Simon Mak Murrell
układacz
|
||
Ali Kadhim
kaskader
|
||
Kenny Low
kaskader
|
||
Riley McCarthy
kaskader
|
||
Bronwyn Akhurst
kaskader
|
||
Andrew Allen
kaskader
|
||
Cory Beeston
kaskader
|
||
Edward Berry
kaskader
|
||
Brahim Boukhizzou
kaskader
|
||
Damien Bryson
kaskader
|
||
Bradd Buckley
kaskader
|
||
Bridget Burt
kaskader
|
||
David Caputo
kaskader
|
||
Sebastiano Cartier
kaskader
|
||
Finian Casey
kaskader
|
||
Joshua Chee
kaskader
|
||
Kyle Clark
kaskader
|
||
Giampiero Comanducci
kaskader
|
||
Grace Conlan
kaskader
|
||
Haydn Dalton
kaskader
|
||
Aaron Dexter
kaskader
|
||
Fletcher Donohue
kaskader
|
||
Joshua Fair
kaskader
|
||
Ella Fenwick
kaskader
|
||
Gary Fry
kaskader
|
||
Melanie Goh
kaskader
|
||
Chan Griffin
kaskader
|
||
Luke Hanna
kaskader
|
||
Nigel Harbach
kaskader
|
6,0
|
|
Luke Hawker
kaskader
|
||
Allan Henry
kaskader
|
||
Jacob Hohua
kaskader
|
||
Shinji Ikefuji
kaskader
|
6,0
|
|
Amanda McCaughey
kaskader
|
||
Rumi Kikuchi
kaskader
|
||
Steven Kimm
kaskader
|
||
Alex Kuzelicki
kaskader
|
||
Ri-Jie Kwok
kaskader
|
||
Jace Lee
kaskader
|
||
Steve Morris
kaskader
|
||
Tess Malpas
kaskader
|
||
Gulliver Page
kaskader
|
||
Sharn Te Pou
kaskader
|
||
Dan Reardon
kaskader
|
||
Carly Rees
kaskader
|
||
Aitoufqir Rida
kaskader
|
||
Cassie Riley
kaskader
|
||
Angela Sippel
kaskader
|
||
Carla Thexton
kaskader
|
||
Alex Time
kaskader
|
||
John Walton
kaskader
|
||
Kevin Willie
kaskader
|
||
Yeye Zhou
kaskader
|
||
Lorenzo Amicucci
kaskader (Włochy)
|
||
Matteo Angelucci
kaskader (Włochy)
|
||
Christian Domenighini
kaskader (Włochy)
|
||
Gabriele Domenighini
kaskader (Włochy)
|
||
Stefano Domenighini
kaskader (Włochy)
|
||
Alexa Eusepi
kaskader (Włochy)
|
||
Sergio Gorga
kaskader (Włochy)
|
||
Flavio Marini
kaskader (Włochy)
|
||
Viola Marini
kaskader (Włochy)
|
||
Claudio Pacifico
kaskader (Włochy)
|
||
Eleonora Polidori
kaskader (Włochy)
|
||
Federico Regazzo
kaskader (Włochy)
|
||
Valentina Rossi Stuart
kaskader (Włochy)
|
||
Fabio Saraceni
kaskader (Włochy)
|
||
Stefano Scardetta
kaskader (Włochy')
|
||
Pamela Vitali
kaskader (Włochy)
|
||
David Zamperla
kaskader (Włochy)
|
||
Giuliano Pierini
kaskader (rezerwowy)
|
||
Emanuel Comanducci
kaskader (rezerwowy)
|
||
Sami Gustafsson
oświetlenie (technik)
|
||
Joshua Hakim
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Alessandro Ongaro
nadzorca efektów wizualnych
|
Pozostałe
Proszę czekać…